O nas

 

Nazywam się Maciek Turalski . Już kilkanaście lat zajmuje się sprzedażą, projektowaniem oraz instalacją systemów audiowizualnych. Tworzę zarówno proste projekty wyposażenia mieszkań w sprzęt domowej rozrywki jak i systemy kina domowego, nagłośnienia lub instalacje interaktywne. Moimi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni, biznesowi, szkoły, uczelnie, instytucje publiczne, kościoły oraz szeroki segment hotelowy i restauracyjny.
Zanim zaproponuje komuś odpowiednie rozwiazanie, rozmawiam, pytam i ustalam potrzeby jakie ma spełnić dane rozwiązanie. Stąd wzięła się moja druga działalność, czyli testowanie, opisywanie i omawianie urządzeń audiowizualnych. 

Elektronika to nie tylko cyferki, dane techniczne i możliwości. To sprzęt, który ma być łatwy w obsłudze, dawać przyjemność z użytkowania a przede wszystkim spełniać założone oczekiwania. 

Właśnie pod takim kątem podchodzę do omawiania urządzeń, sprawdzam co potrafią, czy działają dobrze i czy spełniają swoje założenia pod kątem użytkowym.

Jeśli masz jakieś pytania lub szukasz pomocy w doborze lub instalacji sprzętu, zapraszam do kontaktu.

Kontakt:

omawiamy@gmail.com