Sonos Playbase. Kino domowe i multiroom.

SONOS PLAYBASE

playbase

 

 

Sonos wprowadz na rynek nowy produkt. Playbase jest soundbarem jak i częścią całego systemu multiroom tego producenta.

playbase_4

W przeciwieństwie do większości soundbarów, które stworzone są by wisieć na ścianie pod telewizorem, Sonos Playbase stworzony jest tak aby idealnie pasował do telewizora stojącego na meblu. Playbase jest bardzo niski więc można postawic telewizor na nim na dwa sposoby zaprezentowane poniżej.

 

Urządzenie wystarczy podłaczyć do telewizora za pomocą złącza optycznego i już można cieszyc się dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital lub stereo.

Znając Sonosa o jakość Playbase’a nie musimy się martwić. Producent do środka zaimplementował sześć głośników średniotonowych, trzy tweetery i subwoofer. Takie połączenie powinno zapewniać swietną jakość.

Jeśli jeden głośnik to mało, oczywiście możecie rozbudować system o głośniki Play1 jako surround i Sonos SUB do pogłębienia basów.

Sonos Playbase można oczywiście indywidualnie skalibrować do Waszego pomieszczenia za pomocą aplikacji Trueplay, która działa łatwo i intuicyjnie.

playbase_1

 

Jednak pisząc o Sonosie jako tylko o Sounbarze to mało. Ciagle jest część całego systemu multiroom dzięi ktoremu możecie streamować muzykę z waszych zasobów sieciowych, korzystać z radia internetowego lub szeregu dostępnych aplikacji.

Nie znasz jeszcze systemu SONOS? Poznaj go TUTAJ

Aby w pełni cieszyc sie zaletami wszystkich funkcji potrzebujesz telewizora z wyjściem optycznym, bezprzewodowego internetu w domu oraz darmowej aplikacji na Twoj smartfon lub tablet.

playbase_3

 

Zobacz dokładny opis SONOS

Zobacz również jak wymyślono nowego Sonosa Playbase